Hakkımızda

SELKAR DANIŞMANLIK

İş Tanımı ve Faaliyet alanları

SELKAR Danışmanlık, 1990’lı yılların başından bu yana, öncelikle Türkiye’de başlayan ve zamanla dünyanın çeşitli merkezlerine açılan iş yaşamı tecrübesini ‘danışmanlık hizmeti’ kanalıyla müşterisi olan diğer şirketlerle paylaşmaktadır. 20 yılı aşkın tecrübesiyle, SELKAR Danışmanlık, edinilmesi güç, yerel ve global bir perspektif kazanmıştır.

 
Dubai, New York, Moskova, Viyana, Almatı gibi dünyanın pek çok merkezindeki çalışmalarıyla uluslararası iş hayatının nirengi noktalarına vakıf olan şirketimiz, yerel bilginin önemine yaptığı vurguyla da farklılığını ortaya koymaktadır.

 
Türkiye’de Ankara, İzmir, Adana, Samsun, Mersin, Nevşehir, İzmit ve Erzurum’daki çalışma ofisleri yerel bazda farklı kategorilerden orta ölçekli pek çok işletmenin de sağlıklı danışmanlık hizmeti alabilmesini sağlamıştır. Bu girişimlerimiz ayrıca başarının anahtarı olan yerel bilgi birikimini de oluşturmaktadır.

 
Başarılarına her gün yenilerini ekleyen şirketimiz, belirlediği çalışma etiği ile müşterilerini ve onların açılımlarını çalışmalarının merkezine yerleştirmiştir. Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı şirketlerin yol haritalarını oluşturmalarına yardım ederek, hukuk, iş analizleri ve yatırım ortaklıkları gibi konularda ihtiyaç duyulan destek, Selkar Danışmanlık tarafından müşterilerine verilmektedir. Müşterilerine sağlam, araştırmaya dayalı, dürüst analizlerden kaynağını alan iş tavsiyeleri sunan şirketimiz, müşteri mahremiyetine de büyük önem vermektedir.

 
SELKAR Danışmanlık ayrıca Türkiye’de yatırım yapmak isteyen  yerli ve yabancı şirketlerin taleplerine uygun sermaye bularak, şirket evlilikleri için aracılık hizmetini vermektedir. Böylelikle isabetli yatırım kararlarının sermaye dinamizmiyle desteklenmesi sağlanmaktadır.  Yurt dışındaki ofislerimizle ve ortak paylaşımda bulunduğumuz partnerlarımızla da yerli ve yabancı pek çok şirkete danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Tüm bu çalışma alanlarında şirketimize bilgi ve tecrübesiyle şirket kurucu ve yöneticimiz Sayın Selami Karslı öncülük etmektedir.